Ubezpieczamy duże, średnie i również mniejsze przedsiębiorstwa - OC, OCP, OCS, majątek, BI, CAR, D&O, flota

 

W ramach grupy CLIFF oferujemy również ubezpieczenia dla osób fizycznych - domy, mieszkania, pojazdy, życie

 

Współpracujemy ze wszystkimi zakładami ubezpieczeń na rynku

 

Zbieramy i porównanujemy oferty różnych zakładów ubezpieczeń 

 

Zawsze negocjujemy wysokość składki i warunki jakościowe

 

Skutecznie dochodzimy odszkodowań od zakładów ubezpieczeń - szkody osobowe i majątkowe

 

"Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę."
Gucci

Brak możliwości rejestracji pojazdu a OC i AC

Opublikowano:

Wzór dowodu rejestracyjnego

Sytuacja epidemiologiczna wiąże się z wieloma utrudnieniami w czynnościach życia codziennego. Jednym z jej objawów są utrudnienia w rejestracji pojazdów. Wg informacji prasowych (link) już co trzeci wydział komunikacji w Polsce wstrzymał pracę.

W związku z tym pojawiają się pytania o kwestię ubezpieczenia OC i AC zakupionych pojazdów, które nie zostały zarejestrowane. W przypadku OC obawy dotyczą ewentualnych kar nakładanych przez UFG. W przypadku AC – uszkodzenia lub kradzieży pojazdu.

Więcej...

Dbałość o zgromadzony majątek jest przejawem racjonalnego działania w czasie kryzysu

Opublikowano:

Z „powikłań” gospodarczych spowodowanych koronowirusem będziemy wszyscy wychodzić jeszcze przez długi – to oczywiste. Skutki pandemii dotkną i firmy, i osoby prywatne. Warto jednak zwrócić uwagę na to, jak przyspiesza on wprowadzanie zmian – w tym w branży ubezpieczeniowej. Zakłady ubezpieczeń w ostatnich dniach wprost prześcigają się we wprowadzaniu nowości mających na celu bezproblemową sprzedaż i obsługę Klientów online.

Wracając zatem do tytułowego pytania: czy można ubezpieczyć mieszkanie lub inny majątek (dom, firmę, samochód) bez wychodzenia z domu? Oczywiście, że tak!

Więcej...

Ubezpieczenie mieszkania od dewelopera - kiedy warto ubezpieczyć?

Opublikowano:

Kupujesz mieszkanie od dewelopera. Czy wiesz, kiedy należy je ubezpieczyć, aby chronić swój majątek? Większość nabywców czeka do aktu przeniesienia własności. To za późno!

Dlaczego?

Bo pieniądze zostały wydane, aktu własności jeszcze nie masz, ale w razie szkody KŁOPOT MASZ TY, a nie deweloper.

Więcej...

Ubezpieczenie OC - najlepiej rozpoznamy Twoje ryzyko

Opublikowano:

Każdy przedsiębiorca ponosi odpowiedzialność za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną przez siebie działalnością i posiadanym mieniem. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed koniecznością samodzielnej ich naprawy jest wykup odpowiedniej polisy ubezpieczenia OC.

Więcej...

Polisa dla spedytora (OCS) i przewoźnika (OCP) idealnie dostosowana do jego potrzeb – dajemy Ci gwarancję

Opublikowano:

Uczestnicząc w zawieraniu umów ubezpieczenia stawiamy przede wszystkim na doradztwo. Jeśli poszukujesz partnera, który pomoże Ci dobrać polisę do potrzeb specyfiki prowadzonej przez Ciebie działalności serdecznie zapraszamy do kontaktu. Od wielu lat jesteśmy partnerem szerokiego grona przewoźników i spedytorów.

Więcej...

Bezpośrednia Likwidacja Szkód – czy działa zawsze i w przypadku każdej szkody? Na co uważać? Który z Ubezpieczycieli poza BLS?

Opublikowano:

Jak działa BLS?

BLS to usługa, w której poszkodowany w wypadku komunikacyjnym otrzymuje odszkodowanie od swojego Ubezpieczyciela, u którego wykupił polisę OC posiadacza pojazdu mechanicznego (p.p.m). Poszkodowany zgłasza szkodę do swojego ubezpieczyciela, a rozliczenie odbywa się pomiędzy ubezpieczycielami. 

Więcej...

Dopasowane ubezpieczenie – jedno z lekarstw na niebezpieczeństwa zagrażające dealerom

Opublikowano:

W ślad za artykułem Kancelarii Prawnej SLS Serdyński Sandurski pt. „Uważaj dealerze! Ryzyka prawne działalności gospodarczej w branży moto”. (ukazał się w miesięczniku Dealer (6/11) - www.slslegal.pl) przedstawiamy możliwości jakie dają nam dla tej branży ubezpieczenia. Ubezpieczenia pozwolą na scedowanie części ryzyk na Ubezpieczycieli. 

Więcej...

Jak zmniejszyć szkodowość polis ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej spedytorów? Jak obniżyć składkę?

Opublikowano:

W ostatnim czasie coraz częściej spedytor występuje również w charakterze przewoźnika. Ze względu na fakt, iż spedytor nie dysponuje swoją flotą zleca przewóz swoim podwykonawcom – przewoźnikom, nie dokonuje go więc samodzielnie.

Zawierając umowy przewozu (tj. dokonanie przewozu towarów) ponosi odpowiedzialność jak przewoźnik, a co za tym idzie również ponosi odpowiedzialność względem swojego zleceniodawcy za szkody w towarze przewożonym przez swoich podwykonawców

Więcej...

Co robić, aby dochodzenie odszkodowania od Ubezpieczyciela stało się przyjemnością?

Opublikowano:

Odpowiedź na pytanie wydaje się prosta: przede wszystkim należy pilnować terminów, gromadzić odpowiednią dokumentację szkodową, skierować odpowiedniej treści roszczenie do Ubezpieczyciela oraz skutecznie i konsekwentnie dochodzić swoich roszczeń.

A czy w praktyce i szczegółach wygląda to tak różowo? 

Więcej...

Wyszukiwarka

Newsletter

Podając adres email, wyrażasz zgodę na wysyłanie informacji handlowych na ten adres.

Jeśli chcesz wypisać się z newslettera, kliknij tutaj.