Ubezpieczamy duże, średnie i również mniejsze przedsiębiorstwa - OC, OCP, OCS, majątek, BI, CAR, D&O, flota

 

W ramach grupy CLIFF oferujemy również ubezpieczenia dla osób fizycznych - domy, mieszkania, pojazdy, życie

 

Współpracujemy ze wszystkimi zakładami ubezpieczeń na rynku

 

Zbieramy i porównanujemy oferty różnych zakładów ubezpieczeń 

 

Zawsze negocjujemy wysokość składki i warunki jakościowe

 

Skutecznie dochodzimy odszkodowań od zakładów ubezpieczeń - szkody osobowe i majątkowe

 

"Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę."
Gucci

O stronie

Będąc od blisko 15 lat aktywnym uczestnikiem rynku ubezpieczeń spotykałam się z różnymi problemami i wątpliwościami nabywców polis zarówno na etapie zawierania przez nich umów ubezpieczenia jak i likwidacji szkód.

Ubezpieczenia są bardzo szeroką materią, skupiającą wokół siebie szereg uregulowań prawnych - nie tylko dotyczących ściśle umowy ubezpieczenia i uczestników rynku ubezpieczeniowego, ale również pozostałych gałęzi prawa.

Zdarza się, iż specyfika określonego produktu ubezpieczeniowego wymaga znajomości finansów przedsiębiorstw i rachunkowości. A w skutecznym dochodzeniu roszczeń od Ubezpieczycieli dużą rolę może odegrać znajomość praktyki ubezpieczeniowej oraz treści zawiłych ogólnych warunków ubezpieczenia.

Często, aby rozwiązać problem dotyczący ubezpieczenia lub szkody należy sięgać do różnorakich źródeł lub też szukać pomocy u wyspecjalizowanych podmiotów. Zdaję sobie sprawę, iż może to sprawić trudności niejednemu poszkodowanemu lub nabywcy polisy.

Stąd też pomysł na tego bloga. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o ubezpieczeniach, podjęcie próby zebrania jej w jednym miejscu oraz zgromadzenie na niej jak największej liczby wątpliwości i odpowiedzi na nie nabywców polis. Dodatkowo ma ona stanowić dla Ciebie drogi Gościu aktywne wsparcie w bieżących problemach dotyczących ubezpieczeń.

Na stronie zamierzam poruszać tematykę dotyczącą produktów ubezpieczeniowych na polskim rynku adresowanych do podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Będzie ona również zawierała wpisy z nowościami, interpretacjami prawa ubezpieczeniowego oraz poradami w zakresie likwidacji szkód.

Bardzo mocno zachęcam jej czytelników do zadawania pytań poprzez bloga jak i przesyłania ich bezpośrednio do mnie na adres mailowy.