Jak postępować po szkodzie w przewożonym towarze

Przewoźniku! Miałeś szkodę w transporcie, uszkodzeniu uległ ładunek a odbiorca nie zgadza się na jego odbiór - nie śpiesz się z jego utylizacją.

Pierwsze działania po szkodzie w transporcie (ładunku) są bardzo istotne i mają olbrzymi wpływ na dalszy proces likwidacji szkody z umowy ubezpieczenia OC przewoźnika.

 

Rozszerzamy swoją ofertę o leasing pojazdów i maszyn

Jest nam miło poinformować, iż nasza agencja CLIFF Ubezpieczenia  - jako jedna z pięciu agencji ubezpieczeniowych na terenie Wielkopolski -  została wybrana przez PZU do współpracy z Alior Leasing (grupa PZU).

Czy nowe OWU sprzętu elektronicznego TUIR WARTA S.A. to początek zmian w podejściu Ubezpieczycieli do likwidacji szkód? Nasze wrażenia po lekturze tych OWU.

Ostatnie dwa lata przyniosły nam bardzo duże zmiany technologiczne, rozwój informatyzacji oraz inwestycje w infrastrukturę elektroniczną. Do tego doszły bardzo duże zmiany w podejściu do diagnozy uszkodzeń sprzętu, możliwości jego naprawy i sposobu naprawy.

Czy rynek ubezpieczeń to zauważył i czy dostosował się do tych zmian?

Ostatnie tygodnie zdecydowanie upłynęły nam na pomocy Klientom przy szkodach

Nieodłącznym elementem naszej pracy jest pomoc Naszym Klientom w momencie zaistnienia zdarzeń szkodowych. Podczas wieloletniej pracy w branży spotkaliśmy się już z wieloma scenariuszami szkodowymi, jednak w ostatnich tygodniach kilka przypadków było dla nas nowych i bardzo ciekawych. Na wyróżnienie zasługuje przypadek utraty danych i uszkodzenie nośników danych w wyniku przegrzania dysków.

Nowy program ubezpieczenia OCP już u nas! Indywidualne podejście, korzyści skali

Właśnie wdrażamy nowy program ubezpieczenia OCP dla podwykonawców u jednego z naszych klientów, spedycji krajowej i międzynarodowej. Kolejni przewoźnicy mogą się cieszyć ze zniżek w składkach i jeszcze bardziej atrakcyjnych warunków jakościowych.

 

Otwarcie biura ubezpieczeń - Poznań

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego biura w Poznaniu przy ul. Strzeszyńskiej. Nadal służymy oczywiście pomocą online. Nieoceniony jest jednak kontakt bezpośredni podczas, którego bardzo chętnie szczegółowo zapoznamy Państwa z warunkami umów ubezpieczenia.

Znacznie obniżamy koszty ubezpieczenia floty pojazdów

Stosowane przez nas rozwiązania pozwoliły Naszemu Klientowi na uzyskanie 25% spadku kosztów ubezpieczenia floty pojazdów. Oprócz tego Klient otrzymał od nas materiał z szeroką gamą ofert Ubezpieczycieli z porównaniem wysokości proponowanych składek oraz warunków jakościowych.

Likwidacja szkód w maszynach też może być sprawnie załatwiona

Szkody w maszynach należą do jedynych z trudniejszych i często proces likwidacji trwa długo. Jednak Klientom często zależy na tym, aby likwidacja przebiegła sprawnie, bowiem maszyna musi pilnie „wrócić do pracy”.

Ostatnio likwidowana, z naszym udziałem, szkoda w maszynie budowlanej zakończyła się po niespełna 20 dniach od zdarzenia

Z nami rzeczy niemożliwe stają się możliwe! Polisa OC szyta na miarę potrzeb Naszych Klientów

Jak to Klient powiedział – wraz z nami pojawiło się dla niego światełko w tunelu, które Mu pozwoliło na spełnienie wymogów przetargowych i złożenie oferty w przetargu. Wymogiem było przedstawienie polisy OC z wysoką sumę gwarancyjną uwzględniającą szkody w dokumentach.

 

Ubezpieczenie na życie dostosowane do indywidualnych potrzeb – porównujemy oferty cenowo i jakościowo różnych Ubezpieczycieli

Myślisz o zabezpieczeniu kosztów leczenia na wypadek poważnego zachorowania, chciałabyś spokojnie dojść do zdrowia po nieszczęśliwym wypadku lub zatroszczyć się o zabezpieczenie finansowe Twojej rodziny w przypadku utraty życia? Bardzo chętnie pomożemy Ci dobrać najlepszy zakres polisy dostosowany do Twoich potrzeb i sytuacji finansowej. Zawarcie umowy ubezpieczenia na życie wymaga przeanalizowania wielu aspektów i dostosowania jej do faktycznych potrzeb każdej osoby. To co nas wyróżnia spośród konkurencji to fakt, iż posiadamy w swoim portfelu oferty rożnych Ubezpieczycieli, szczegółowo je porównujemy i dostosowujemy indywidualnie do Klientów. Pośredniczymy w zdalnym procesie zawierania tychże umów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem

Ubezpieczenie leczenia kierowców z uwzględnieniem następstw zachorowania na koronowirusa

Sytuacja związana z koronawirusem nadal nie jest stabilna i nie wiadomo czy spotka nas zapowiadana przez ekspertów druga jego fala. Niezależnie od hipotez my naszym Klientom pomagamy w podjęciu decyzji odnośnie wyboru określonej oferty ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą kierowców.

Dobrowolne nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu

Ubezpieczenie to sprawdza się w przypadku dużych szkód komunikacyjnych powstałych na skutek ruchu pojazdu. Takie szkody zazwyczaj są rzadko, ale się zdarzają.