Likwidacja szkód transportowych, odszkodowanie za szkody w transporcie

Specjalna oferta Cliff Broker dedykowana jest przewoźnikom. Pomagamy uzyskać odszkodowanie za szkody w transporcie, jednocześnie doradzając przy wyborze najkorzystniejszej oferty i negocjowaniu warunków polisy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach prowadzących działalność w zakresie spedycji i logistyki.
Pomoc przy likwidacji szkód transportowych
Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za szkody w transporcie
Przygotowanie wymaganej dokumentacji

Szkody w transporcie – dlaczego warto współpracować z brokerem?

Branża transportowa rozwija się z niezwykle dynamicznie, a specyfika krajowych i międzynarodowych przewozów, a także związanych z nimi ryzyk zwiększa zapotrzebowanie na dedykowane usługi ubezpieczeniowe. Jednocześnie, likwidacja szkód transportowych, począwszy od zgłoszenia szkody, aż do wypłaty odkodowania przez ubezpieczyciela, często bywa procesem złożonym i długotrwałym. Zdając sobie z tego sprawę, jako broker od lat działający na rynku ubezpieczeń, postanowiliśmy naszą wiedzę oraz doświadczenie wykorzystać w celu wsparcia podmiotów z branży TSL.

Współpraca z nami w zakresie likwidacji szkody transportowej pomaga znacznie uprościć przebieg postępowania odszkodowawczego oraz przyspieszyć wypłatę rekompensaty. Jednocześnie, zlecenie wszystkich czynności związanych z obsługą szkody w transporcie wykwalifikowanym ekspertom uwolni czas oraz moce przerobowe Państwa pracowników, pozwalając im skupić się na strategicznych zadaniach przedsiębiorstwa.

Odszkodowania za szkody w transporcie – jak możemy pomóc?

Jako broker ubezpieczeniowy, posiadamy własne programy dedykowane podmiotom z branży TSL. Specjalnie dla Klienta opracowujemy indywidualną, wszechstronną analizę ryzyka transportowego, pozwalającą idealnie dopasować zakres ochrony oraz poszczególne produkty do potrzeb przewoźnika. Pomożemy również wyegzekwować odszkodowanie za szkody w transporcie krajowym oraz międzynarodowym, skutecznie reprezentując Państwa firmę w kontaktach z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz innymi, zaangażowanymi podmiotami.

Nasze usługi w zakresie likwidacji szkód transportowych obejmują:

opracowywanie procedur bezpieczeństwa w firmach przewozowych,
przekazanie instrukcji postępowania bezpośrednio po wystąpieniu zdarzenia szkodowego,
zgłoszenie szkody do Ubezpieczyciela
pomoc i doradztwo w skompletowaniu dokumentacji,
pomoc w uzyskaniu odszkodowania odpowiadającemu wysokości skierowanych roszczeń do przewoźnika,
formułowanie odwołania, w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania przez Ubezpieczyciela.

Sprawdzony broker ubezpieczeniowy dla branży przewozowej

Świadczymy również pomoc w zakresie sporządzania odwołań w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania za szkody w transporcie lub zaniżonej wartości rekompensaty. Już dziś zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Z przyjemnością wykorzystamy swoje wieloletnie doświadczenie oraz pozycję na rynku usług brokerskich, aby zaproponować Państwu najkorzystniejszy program ubezpieczeniowy, zapewniając kompleksowe wsparcie w obsłudze umowy oraz likwidacji szkód.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram