Nasza oferta

umowa-ubezpieczenie-oferta-pieniadze

Usługi ubezpieczeniowe

Nasza rola – pośrednictwo w zawarciu umowy ubezpieczenia

Pełniąc rolę pełnomocnika Klienta mamy dostęp do ofert wszystkich Ubezpieczycieli na polskim rynku, dodatkowo współpracujemy również z przedstawicielami rynku Lloyd's w Londynie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie uczestniczymy w zawieraniu różnego rodzaju umów ubezpieczenia Klientów. Zawarcie umowy ubezpieczenia poprzedzamy analizą potrzeb Klienta i wynegocjowaniem najkorzystniejszej dla Klienta oferty z zakładami ubezpieczeń.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie pośredniczymy w zawieraniu umów ubezpieczenia również w oparciu o prawo zamówień publicznych.
Oferta

Pomoc przy likwidacji szkód

Nasza rola w procesie likwidacji szkód

Zmaterializowaniem się usługi ubezpieczeniowej jest fakt wypłaty odszkodowania przez Ubezpieczyciela. Niejednokrotnie jest to skomplikowany i długotrwały proces. Często wymaga on specjalistycznej wiedzy. W imieniu Naszych Klientów aktywnie uczestniczymy w rozmowach z Ubezpieczycielami tak, aby sprawnie doprowadzić do likwidacji szkód z zawieranych za naszym pośrednictwem umów ubezpieczenia. Bierzemy udział w każdym procesie likwidacji szkody, od jej zgłoszenia do Ubezpieczyciela, po doradztwo przy kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do jej likwidacji. Sporządzamy również odwołania od ewentualnej odmowy Ubezpieczyciela wypłaty odszkodowania.
Oferta
zarowka-zepsuta-szkoda-wypadek-zniszczona-ubezpieczenie
kobieta-mezczyzna-partnerzy-umowa-biznes-ubezpieczeniua

Partnerzy

Ubezpieczenia dla osób fizycznych i małych przedsiębiorstw

© 2022 Cliff Broker. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram