O nas

Kilka słów o naszej firmie

Kancelaria Cliff Broker została założona przez Katarzynę Perczak – wieloletniego praktyka rynku ubezpieczeniowego – i prężnie rozwija się od 2016 roku. Obsługujemy Klientów z najróżniejszych obszarów – od wiodących przewoźników międzynarodowych z Wielkopolski, właścicieli i najemców magazynów po prestiżowe biurowce i galerie handlowe w Poznaniu, parki logistyczne, a także przedstawicieli specjalistycznych branż, takich jak producenci zniczy czy wyrobów z drewna. Nie boimy się żadnych wyzwań. Jesteśmy mistrzami w skutecznych negocjacjach, dzięki czemu możemy zapewnić Ci warunki ubezpieczenia dostosowane do Twoich oczekiwań.

Co nas wyróżnia? Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku ubezpieczeniowym doskonale poznaliśmy tajniki branży oraz obowiązujące regulacje prawne. Pozwala nam to zaproponować Ci ponadczasowe rozwiązania skrojone pod Twoje potrzeby – nieważne, czy chodzi o ubezpieczenia osobowe, grupowe, dla firm czy specjalistyczne (np. rolnicze czy środowiskowe). Kancelaria ubezpieczeniowa Cliff Broker dynamicznie się rozwija, aby jak najlepiej dbać o obsługę Klientów i wyprzedzać ich oczekiwania.

Stworzyliśmy także specjalną komórkę zajmującą się likwidacją szkód majątkowych, transportowych i pożarowych. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby proces przebiegał szybko i sprawnie, a każda likwidacja zakończyła się pomyślnie – wypłatą odszkodowania.
 Nasze podejście oparte jest na profesjonalizmie i zaangażowaniu, co pozwala nam osiągnąć wysoki poziom satysfakcji Klientów, których z roku na rok przybywa. Jesteśmy dumni z budowania długotrwałych relacji i zaufania, które sprawiają, że współpracujące z nami firmy i osoby fizyczne chętnie polecają nasze usługi innym.

Broker ubezpieczeniowy Cliff Broker serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą. Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie!

Kancelaria Cliff Broker za swoje działania ponosi odpowiedzialność na zasadach ogólnych (posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności brokerskiej z sumą gwarancyjną w wysokości 1 875 927,00 EUR).
o-nas-zespol-firma-ubezpieczenia-cliff-broker
Sprawdź naszą ofertę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram