Likwidacja szkód majątkowych, odszkodowania majątkowe

Likwidacja szkód majątkowych
W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń majątkowych świadczymy kompleksowy serwis brokerski w zakresie likwidacji szkód. Swoje wsparcie kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do biznesu, zapewniając korzystne warunki współpracy oraz skuteczne dochodzenie roszczeń od ubezpieczycieli. Jako broker ubezpieczeniowy pomagamy odzyskiwać odszkodowania majątkowe, na pierwszym miejscu zawsze stawiając interes naszych Klientów. Odnosimy duże sukcesy w zakańczaniu procesów likwidacji szkód sprawną wypłatą odszkodowań w wysokościach postulowanych przez naszych Klientów.
Pomoc przy wyborze optymalnej ścieżki likwidacji szkód majątkowych
Doradztwo w sporach oraz przy sporządzaniu odwołań
Wsparcie przy ubieganiu się o odszkodowania majątkowe

Broker ubezpieczeniowy – pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań majątkowych

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i każdorazowo dopasowywany do potrzeb Ubezpieczonego. Oprócz pomocy przy likwidacji szkody majątkowej proponujemy szeroki wybór produktów, a także nasze autorskie programy i pakiety ubezpieczeniowe. Ideą działania brokerów w branży ubezpieczeń jest personalizowanie usług towarzystw oraz maksymalne dopasowywanie warunków do indywidualnych potrzeb Klientów. Do podstawowych korzyści, jakie gwarantuje współpraca z brokerem od ubezpieczeń, należą:
pomoc przy wyborze optymalnej oferty,
możliwość uzyskania atrakcyjniejszych warunków ubezpieczenia,
wsparcie przy ubieganiu się o odszkodowania majątkowe,
doradztwo w sporach oraz przy sporządzaniu odwołań,
oszczędność czasu i pieniędzy.

Odszkodowania majątkowe – jak pomagamy uzyskać pieniądze?

Jednym z najważniejszych obszarów naszej działalności jest wspieranie Klientów w egzekwowaniu należnych im rekompensat, wynikających z warunków polisy ubezpieczeniowej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że likwidacja szkód majątkowych to często proces długotrwały i skomplikowany. Wykorzystując naszą wiedzę, pozycję lidera na rynku usług brokerskich oraz znajomość prawa, uczestniczymy w imieniu klientów w rozmowach z ubezpieczycielami.

Zakres naszych usług obejmuje:

opracowywanie procedur na wypadek wystąpienia szkody
zgłaszanie szkód majątkowych do likwidacji,
nadzór merytoryczny nad procesem likwidacji szkody,
ustalania z Ubezpieczycielem zakresu i wartości szkód,
bieżące doradztwo oraz wsparcie Klientów przy kompletowaniu wymaganej przez Ubezpieczycieli dokumentacji,
monitorowanie postępów w zakresie wypłacania odszkodowań majątkowych,
sporządzanie odwołań do zakładów ubezpieczeń od decyzji odmowy wypłaty odszkodowania.
Oferujemy ekspercką pomoc na każdym etapie likwidacji szkody majątkowej. Pomożemy zgłosić roszczenie, skompletować wszystkie niezbędne dokumenty, a także sporządzić odwołanie, jeśli istnieją przesłanki, że odmowa wypłaty odkodowania jest nieuzasadniona, lub że ubezpieczyciel zaniżył kwotę przyznanej rekompensaty.

Broker ubezpieczeniowy – Poznań i cała Polska

Na życzenie naszych Klientów, możemy zapewnić jeszcze szerszy zakres współpracy, począwszy od wyszukania najdogodniejszej oferty i pośrednictwa w zawarciu polisy ubezpieczeniowej. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz skuteczność, potwierdzona licznymi opiniami zadowolonych Klientów czynią z nas solidnego i godnego zaufania partnera. Włączamy się w postępowania oraz negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi w każdym momencie, dlatego niezależnie od sytuacji, możemy zapewnić niezbędną pomoc i wsparcie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu 

Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji dotyczących współpracy, przedstawiając spersonalizowaną ofertę.
Skontaktuj się
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram